Przedsiębiorstwo Budowlane R. Kordeusz

O firmie

     Jesteśmy firmą z prawie dwudziestoletnim doświadczeniem - naszą działalność deweloperską rozpoczęliśmy w Zielonej Górze w 1997 roku. Zrealizowaliśmy wiele inwestycji a osiągnięcie tego stało się możliwe, dzięki naszemu pełnemu zaangażowaniu i pasji, z którą tworzymy. Od lat budujemy mieszkania i domy dla ludzi, którzy tak jak my, cenią sobie tradycje i mają odwagę inwestować w przyszłość.

ofirmie-pensjonat

     Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym, a także realizujemy obiekty o charakterze komercyjnym. Dynamiczny rozwój naszego przedsiębiorstwa sprawił, że od kilku lat jesteśmy obecni w Karkonoszach i nadal rozszerzamy naszą ofertę. Z największa starannością nadzorujemy cały proces inwestycyjny - od zakupu gruntu, przez projektowanie, realizacje, po zagospodarowanie terenu.

logo-ofirmie

Od 1997 roku firma realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowej budownictwa wielorodzinnego, obejmujące całość procesu deweloperskiego - począwszy od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z renomowanymi biurami architektonicznymi, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, wykonawstwo, aż do przekazania gotowych mieszkań klientom.podpis

 

 


Nasza idea

Przedsiębiorstwo Budowlane Rafał Kordeusz jest ukierunkowane na kreowanie nowych inwestycji głównie na rynku karkonoskim oraz najbliższego otoczenia. Do współpracy wybieramy jedynie doświadczonych architektów, tworzących projekty charakteryzujące się estetyką oraz nowoczesnością połączoną z tradycją. Ponadto korzystamy jedynie ze sprawdzonych dostawców bardzo dobrych materiałów budowlanych. Dopełniamy wszystkich obowiązków, aby nowopowstałe nieruchomości wyróżniały się odpowiednią jakością wykonania, która zapewni Naszym klientom komfortowe życie.

 

  • Nasze inwestycje lokujemy w najlepszych lokalizacjach
  • Zapewniamy niezakłócony proces budowy
  • Sukces osiągamy przez szybkość budowania i niskie ceny

 

Od początku to co robimy, robimy z pasją. Dlatego też wprowadzamy również technologie, które trudno dostrzec gołym okiem, a których zastosowanie istotnie zwiększa komfort zamieszkania. Tylko po to, aby przekazać Państwu do użytkowania produkt możliwie najwyższej jakości. Dzięki przemyślanym inwestycjom posiadamy wysokiej jakości sprzęt, który znacznie podnosi jakość wykonywanych przez nas prac. Do jakości przywiązujemy bowiem szczególną wagę od początku naszej działalności. Dzięki temu możemy dziś Państwu zaproponować najwyższy standard, komfort cieplny i akustyczny oraz niskie koszty eksploatacji.

ofirmie-projekt

Gwarantujemy dobrą jakość i terminowość wykonanych robót, spełniając jednocześnie wymagania związane z wykonastwem robót budowlanych.

Zobacz Katalog

Pobierz katalog

W tym miejscu mogą Państwo zapoznać się z projektami - katalogową ofertą:

 

KARPACZ ul. Sucha

 

SZKLARSKA PORĘBA ul. Oficerska

 

PORAJÓW (Bogatynia)

Przedsiębiorstwo budowlane R. Kordeusz to solidność i doświadczenie. Budujemy nowe domy od 20-stu lat. 

Oferta sprzedaży nowych mieszkań, apartamentów w Karkonoszach - w stanie deweloperskim oraz wykończonych.

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ
Tel. 75 761 6924 Kom. 607 637 670
e-mail: biuro@kordeusz.pl