NASZA OFERTA

Prawie 20 lat doświadczenia w sprzedaży mieszkań i innych obiektów sprawiło, że jesteśmy w stanie zapewnić Państwu bezpieczne, komfortowe, a przy tym ciekawe pod względem architektury lokale, które idealnie wpasują się w przestrzeń i staną się wymarzonym miejscem do życia. Wybierając ofertę sprawdzonego dewelopera możecie Państwo być pewni, że współpraca ta będzie całkowicie udana i satysfakcjonująca.

oferta-pasek

Zapewniamy terminowość, oraz wysoką jakość wykonanych robót, przy wykorzystaniu najnowszych technologii i materiałów budowlanych dostępnych na rynku. Stosowane przez nas technologie oraz materiały zatwierdzone są przez Instytut techniki Budowlanej i Państwowy Zakład Higieny.

Jako solidny i rzetelny deweloper dbający o potrzeby Klienta oferujemy Państwu nowe mieszkania w Karpaczu i Szklarskiej Porębie. Przystępując do realizacji każdej kolejnej inwestycji dbamy o to, aby była nie tylko funkcjonalna, ale również doskonale skomponowana z otaczającą ją infrastrukturą i pozostałymi zabudowaniami lub zielenią. Budujemy zarówno domy jednorodzinne, zabudowy szeregowe, jak i większe osiedla.

Od 1997 realizujemy inwestycje mieszkaniowe w systemie deweloperskim. W naszej obecnej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania / apartamenty w budynkach wielorodzinnych. Zobacz jakie nowe mieszkania w atrakcyjnych cenach budujemy dla Ciebie.

KARPACZ

     SZKLARSKA PORĘBA     

     INNE OFERTY   

     karpacz          szklarskaporeba          myslakowice     

PORAJÓW

porajow

 

    
    

       

Przedsiębiorstwo budowlane R. Kordeusz to solidność i doświadczenie. Budujemy nowe domy od 20-stu lat. 

Oferta sprzedaży nowych mieszkań, apartamentów w Karkonoszach - w stanie deweloperskim oraz wykończonych.

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ
Tel. 75 761 6924 Kom. 607 637 670
e-mail: biuro@kordeusz.pl